Usługi remontowe

uslugi-remontowe

Prezentujemy polecane najlepsze firmy oferujące usługi remontowe w wielu miastach w Polsce. Wybór właściwej firmy daje nam powód do zadowolenia na wiele lat. Jeśli nie ma tu firmy z Twojego miasta a chcesz ją polecić – wyślij kontakt do tej firmy tutaj.

Prezentowane firmy oferują zróżnicowany zakres wykonywanych prac. Od wysokiej specjalizacji w konkretnej dziedzinie, po uniwersalną firmę wykonująca różne zadania. Za każdym razem warto wypytać o szczegóły.

 

Złota rączka

Jeśli coś się zepsuło, lub wymaga fachowej ingerencji na pomoc przybywa Pan złota rączka. Aż ciężko wymienić zakres czynności, które obejmuje zakres działania. Spróbujmy:

 • uszczelnianie okien (trzeba zadbać o rachunki za ogrzewanie), moskitiery, wywietrzniki,
 • montaż zmywarki, pralki, piekarnika (uprawnienia SEP), telewizora, okapu,
 • powieszenie suszarki łazienkowej, kołki, montaż półek, wiercenie otworów, naprawa wyrwanych zawiasów, regulacja szafek,
 • składanie mebli modułowych BRW, Ikea,
 • montaż paneli podłogowych, drewnianych, vinylowych,
 • cieknący kran, wymiana baterii,
 • cieknący kaloryfer, odpowietrzanie kaloryferów,
 • gniazdka, montaż żyrandola…

słowem wszystko, co potrzebuje dotyku fachowca.

Układanie glazury i terakoty

Kafelkowanie kuchni i łazienki to nieodłączny element każdego remontu. Wykonujemy różnego rodzaje obudowy: brodzików, wanien, ścian i podłóg, półki. Najmodniejsze ostatnio łączenia „na ostro” oraz powszechne z plastikowym narożnikiem. Koszt usługi jest zależny od architektury pomieszczenia, wielkości płytek, sposobu łączenia płytek narożnych.

Kompleksowe usługi remontowe

Jeśli planujesz jednocześnie remont łazienki, kuchni, tarasu, instalacji hydraulicznej, instalacji gazowej, malowanie poprzedzone gładzeniem ścian, cyklinowanie parkietu czy nowo położone podłogi z paneli podłogowych, remont łazienki, położenie glazury, terakoty, powinieneś zdecydować się na usługi firmy przeprowadzającej remonty kompleksowo. Poniżej znajdziesz listę polecanych firm.

Cyklinowanie podłóg

Cyklinowanie podłóg polega na zeszlifowaniu wierzchniej, zazwyczaj zniszczonej warstwy parkietu i zniszczonego lakieru, aby doprowadzić ją do pierwotnego estetycznego wyglądu. W następnym etapie usuwa się resztki i pozostałości cyklinowana w postaci wiórów i pyłu odkurzaczem przemysłowym, jako etap przygotowania do położenia nowej warstwy lakieru.

Lakierowanie parkietu musi być przeprowadzone z odpowiednią precyzją i z użyciem wysokiej jakości lakieru. Warto zainwestować większe fundusze na lakier o wysokiej odporności na ścieranie – kolejny remont podłogi zaplanujesz na pewno w dłuższej perspektywie czasu, a w efekcie oszczędzisz.

Malowanie i równanie ścian

Gusty kolorystyczne się zmieniają. Szczególnie inspirują nas do zmian reklamy nowych odcieni prezentowane w reklamach telewizyjnych producentów farb.

Aby zmienić kolor ścian przede wszystkim należy, zaraz po usunięciu wszelkich zabrudzeń i wyrównaniu nierówności, pokryć starą powierzchnię preparatem do gruntowania. Zapobiega to przebijaniu starego koloru i ogranicza malowanie do 2-3 nowych warstw. Malowanie bez uprzedniego gruntowania pozostawia na malowanej powierzchni smugi i wygląda mało profesjonalnie.

Tapetowanie ścian

Są wśród nas zwolennicy tapet. Za pomocą nowej tapety, stosunkowo łatwo, możemy odświeżyć i odmienić nasze pomieszczenie. Praca z tapetowaniem ścian na pewno jest mniej brudząca od gładzenia tynków – po prostu zakrywamy nierówności papierem ozdobnym.

Przed tapetowaniem należy usunąć stare tapety, ponieważ możemy przyklejać nową tapetę do starej, która nie trzyma się ściany. Przed tapetowaniem ściany powinny być oczyszczone i zagruntowane klejem.

Układanie paneli podłogowych

Parkiet, w przeciwieństwie do paneli, jest zdecydowanie droższy i wymaga od nas specjalnej troski w trakcie użytkowania. Dlatego też wiele osób decyduje się na położenie paneli podłogowych. Dość istotną czynnością jest przygotowanie podłogi i jej dokładne oczyszczenie z kurzu i ewentualnych ziaren piasku, ponieważ pozostałości takich zabrudzeń dają efekt skrzypienia w trakcie użytkowania.

Aktualnie dostępne w znaczącej większości są panele podłogowe montowane na klik. Należy zwrócić uwagę na przycięcia przy ścianach, aby szczeliny były w pełni przykryte przez listwy przypodłogowe.

Aby uniknąć nieporozumień we współpracy z fachowcami i rozwiać wszelkie wątpliwości prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami współpracy.

Usługi remontowe – zasady współpracy

Koszty usług remontowych

 • Koszty wszelkich prac są ustalane przez fachowca z klientem indywidualnie.
 • Wycena usługi jest bezpłatna.
 • Wszelkie ustalenia odnośnie formy płatności za naprawy, wystawienie rachunków, gwarancje należy ustalać bezpośrednio z fachowcem.

Rola serwisu dobry-fachowiec.pl

Polecani fachowcy umieszczeni w serwisie prowadzą działalność na własny rachunek i nie są pracownikami serwisu dobry-fachowiec.pl. Zadaniem serwisu dobry-fachowiec.pl jest jedynie umożliwienie kontaktu fachowca współpracującego z serwisem z potencjalnymi klientami. Serwis dobry-fachowiec.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pracę fachowców, gwarancje i rozliczenia.

REMart

☎ 913 509 933

71-037 Szczecin, ul. Ogrodowa 10

Usługi remontowe Szczecin

Andrzej Miszewski

☎ 612 504 997

04-386 Warszawa, ul. Paca 12

Usługi remontowe Warszawa

Arkadiusz Kaniuk

71-043 Szczecin, ul. Kruszwicka 20A/2

Układanie podłóg Szczecin

To miejsce czeka na Twoją wizytówkę

Skontaktuj się z nami